שירות לקוחות המקורי

פרטים מלאים, כל החברות.

אגודה – agoda טלפון – שירות לקוחות

שירות לקוחות » תיירות » אגודה – agoda טלפון – שירות לקוחות
אגודה agoda לוגו

אגודה (Agoda.com) הוא אתר להזמנת מוצרי תיירות המאפשר להזמין מקום במאות אלפי מקומות לינה ברחבי העולם, כמו גם טיסות ליעדים שונים.

החיפוש והזמנת מקומות הלינה באגודה יכול להתבצע באתר החברה או באחת מהאפליקציות שלה לאנדרואיד ו-iOS.

שירות הלקוחות של האתר להזמנת טיסות ומלונות אונליין אגודה – agoda זמין בלמעלה מ-30 שפות. ריכזנו כאן את כל הפרטים המעודכנים והדרכים ליצירת קשר עם שירות לקוחות אגודה – agoda, לשימושכם.

בחרו אמצעי ליצירת קשר:

אגודה – agoda – טלפון

מוקד שירות טלפוני אגודה בארץ – 072-2713343

מוקד שירות טלפוני אגודה בחו"ל – 1866-656-8207

שעות פעילות המוקד בחו"ל לשירותכם (שעון ניו יורק):

 • בימים ב' – ה' 09:00-17:00

אגודה – agoda – שירות באמצעות אתר האינטרנט

ניתן לפנות לשירות הלקוחות של אגודה – agoda באמצעות טופס ליצירת קשר בקישור הזה.

לתמיכה באתר ושאלות נפוצות ניתן ללחוץ על הקישור הזה.

אודות אגודה- agoda

אגודה- agoda היא חברת טיולים ונסיעות בכל רחבי העולם. החברה הוקמה בשנת 2005, על ידי שני חברים, והיא חלק מחברת booking holdings. החברה מספקת שירותים רבים לטיולים ונסיעות בארץ ובעולם. האתר הנגיש והנוח של אגודה כולל מנועי חיפוש, בהם ניתן להזין תאריך רצוי, כמות נוסעים בגילאים הרצויים, יעד טיסה וטווח זמנים ולמצוא את שלל הטיסות הרלוונטיות במחירים המתאימים.

מנוע חיפוש דומה קיים גם להזמנת מלונות: ניתן להזין מיקום רצוי, כמות אנשים ועוד פרטים, ולקבל את האפשרויות הקיימות. אגודה מציגה את העלויות המדויקות, כולל מבצעים רלוונטיים. אגודה גם מראה, לגבי כל מלון, האם ישנה גביית דמי ניהול או שמא אין. לא כל האנשים רוצים מלון דווקא; ישנם כאלו שיעדיפו שהייה בבתים פרטיים- וגם את השירות הזה מציע אתר אגודה. אגודה מציעה גם הפרטים הקטנים והחשובים: שירותי השכרת רכב ושירותי הזמנת מוניות מנמל התעופה.

לפעמים לא די בסגירת מיקום, לינה ואפילו רכב לנסיעות לטיול; יש להחליט מה יהיה תוכן הימים ומהם אתרי התיירות הפופולאריים באזור. בתחתית העמוד של אתר אגודה ניתן למצוא מדריכים למקומות שונים בעולם: היכן כדאי לשהות, היכן כדאי לטייל והיכן לעשות שופינג. ניתן למצוא באתר גם פירוט על מדיניות ונהלי הפרטיות של האתר, פרטים נוספים על הקמתו, תנאי שימוש, שאלות נפוצות. האתר, ככלל, מיועד לבני 18 ומעלה. בנוסף, ישנו באתר שירות לקוחות אגודה וכן הפניה אל טלפון אגודה, ככל שיש צורך ביצירת קשר עם החברה.

שירות לקוחות אגודה – דרכי יצירת קשר

שירות לקוחות אגודה ניתן במגוון אפיקים:

 • מייל- כתובת המייל של אגודה היא press@agoda.com. כמו כן, ניתן לפנות אל שירות לקוחות אגודה, בנושאי מדיניות ונהלי פרטיות, בכתובת המייל הבאה: dpo@agoda.com או באמצעות שליחת מכתב לכתובת חברת Agoda Company Pte. Ltd., c/o Data Governance Officer, 30 Cecil Street, Prudential Tower #19-08, Singapore 049712. עם זאת, חשוב לדעת שבאתר החברה מפורטים נהלי הפרטיות בהתאם למדיניות הפרטיות בארץ ובחו"ל.
 • מספר טלפון אגודה – 1-866-656-8207. טלפון אגודה זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
 • תמיכת הצ'אט של אגודה- באתר האינטרנט של אגודה ישנה אפשרות ליצירת קשר עם 'עוזר וירטואלי' בצ'אט בזמינות קבועה. לחצו כאן כדי להתחבר לצ'אט השירות העצמי של אגודה.
 • צ'אט הפייסבוק של אגודה- בדף הפייסבוק של אגודה ניתן לפנות אל החברה באמצעות הצ'אט או באמצעות המסנג'ר. לחצו כאן לעמוד הפייסבוק של אגודה.

פרטים נוספים אודות חברת אגודה

ניתן למצוא פרטים נוספים, כמו גם המלצות ומבצעים שונים, במקומות הבאים:

 • אתר החברה- את אתר החברה ניתן למצוא בכתובת agoda.com. באתר מופיע פירוט רב אודות השירותים השונים הניתנים. חשוב לשים לב שחלק מן העמודים כתובים באנגלית.
 • עמוד הפייסבוק של אגודה – שמו של העמוד הוא 'agoda- סוכנות נסיעות * @agoda'. בעמוד הפייסבוק מפורסמים פוסטים על ידי החברה ואף ניתן מענה לתגובות לפוסטים. בנוסף, כאמור, ניתן לפנות אל החברה באמצעות הצא'ט או המסנג'ר בדף הפייסבוק.
 • עמוד linkedin של אגודה- תחת השם agoda.
 • אינסטגרם- החברה מופיעה תחת השם agoda@.
 • טוויטר- החברה מופיעה תחת השם agoda.

שאלות ותשובות נפוצות על אגודה

שאלה: האם ישנה אפליקציה לחברת אגודה?
תשובה: כן. ישנה אפליקציה המותאמת לאנדרואיד, וכן אפליקציית ios המותאמת למכשירי אפל.

שאלה: היכן ניתן לברר על הנחות ומבצעים?
תשובה: כדי לצפות בהנחות המוצעות באתר, יש להיכנס לאתר, לבחור את הרובריקה 'קופונים ומבצעים' שמופיעה בסרגל העליון, ולצפות במבצעים ייחודיים. כמו כן, ישנה אפשרות לחברות VIP באגודה שמקנה גם היא הנחות VIP, הטבות במקומות שונים, מציעה את המחירים הטובים ביותר ומאפשרת צבירת ומימוש agodacash. בנוסף, שהייה ארוכה של למעלה משבוע מאפשרת חיסכון של עד 20%.

שאלה: כיצד ניתן לשנות את השפה והשקל באתר?
תשובה: כדי לשנות את השפה והשקל שקיימים בברירת המחדל, יש להיכנס ל"my booking", שמופיע בסימון של שלושה פסים בחלקו העליון השמאלי של המסך. יפתח חלון קטן, שבתחתיתו כתובים השפה והשקל. על ידי לחיצה על כל אחד מהם, תיפתח רשימה של שפות ושקלים שניתן להחליף אליהם את ברירת המחדל.

שאלה: מה ניתן לעשות אם ברצוני לשנות את פרטי ההזמנה שביצעתי?
תשובה: אגודה מספקת שירות עצמי, מה שאומר שכל משתמש יכול לשנות את פרטי ההזמנה דרך החשבון הפרטי שלו. עם זאת, השינוי נעשה בכפוף למקום בו התבצעה ההזמנה. למשל, אם משתמש רוצה לשנות את תאריכי ימי הלינה שלו במלון מסוים, יש לבדוק שככל שניתן לבצע שינויים מאוחרים בהזמנה, התאריכים החדשים פנויים באותו המלון. ככל שיש תקלה, ניתן ליצור קשר עם שירות או טלפון אגודה בדרכים שפורטו לעיל.

שאלה: מה ניתן לעשות אם יש הזמנה מיוחדת?
תשובה: הזמנות מיוחדות יכולות להיעשות בכפוף המקום אליו מתבצעת ההזמנה. אם יש בקשה מיוחדת ממלון היעד, למשל, יש ליצור קשר עם המלון ולברר את האפשרויות מולו.

טיפ לסיום על חברת אגודה

כאמור לעיל, אגודה מקיימת גם אפליקציות לאנדרואיד ולמוצרי אפל. לאפליקציה ישנן 2 יתרונות על פני השימוש באתר: היתרון הראשון הוא נגישות ונוחות: ניתן להזמין מקומות מכל מקום ובכל זמן, גם אם לא נושאים מחשב. כמו כן, ככל שמתעוררת בעיה או תקלה, ניתן ליצור קשר עם אגודה בצורה פשוטה ומהירה, ללא המתנה עד ההגעה למחשב. היתרון השני הוא הנחה של עשרה אחוזים על ההזמנה הראשונה שנעשית באפליקציה. כדי לקבל את ההנחה, יש למלא את השלבים הבאים:

 1. להיכנס לאתר החברה של אגודה
 2. ללחוץ על סימן הטיקט בחלקו השמאלי התחתון של מסך
 3. לסרוק את הברקוד שיפתח באמצעות הפלאפון
 4. לקבל את ההנחה!

מה לקוחות שואלים על אגודה - agoda?

פרסמנו עבורכם את הטלפון ליצירת קשר עם מוקד שירות הלקוחות של החברה בעמוד למעלה, ליחצו על מספר הטלפון לשיחה ישירה.

אם אתם מעוניינים להשאיר חוות דעת על שירות הלקוחות או המוצר, או חווית הקניה מהחברה אתם מוזמנים לגלול למטה ולרשום את תגובתכם לשאר הגולשים באתר.

לא, אנחנו לא האתר הרשמי של אגודה – agoda אלא אנחנו אתר שמאגד פרטי יצירת קשר עם חברות שונות מרחבי הרשת. בנוסף אנו משתדלים תמיד לקשר לאתר הרשמי של החברה עצמה.
ניתן לשלוח אלינו מייל ישיר בעמוד צור קשר עם הפרטים השגויים והפרטים הנכונים ליצירת קשר עם אגודה – agoda ואנחנו נדאג לתקן את הפרטים האלו בהקדם האפשרי.

חברות נוספות שמציעות שירות לקוחות:

3 תגובות

 1. היי מנסים לבטל את ההזמנה שלנו להיום תוכלו לעזור לנו בבקשה ?

 2. מספר טלפון של השרות לקוחות בארץ לא נותן מענה לשפה העברית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קטגוריות שירות לקוחות
דילוג לתוכן