שירות לקוחות המקורי

פרטים מלאים, כל החברות.

בוקינג – Booking.com טלפון – שירות לקוחות

שירות לקוחות » תיירות » בוקינג – Booking.com טלפון – שירות לקוחות
נערך בתאריך

שירות הלקוחות של אתר הזמנת מקומות הלינה, הטיסות והשכרת הרכב – בוקינג.קום – Booking.com – כל הפרטים המעודכנים והדרכים ליצירת קשר עם שירות לקוחות בוקינג, לשימושכם.

בחרו אמצעי ליצירת קשר:

בוקינג – Booking.com – טלפון

מוקד שירות טלפוני בוקינג (בעברית) – מספר בישראל 1-809-213036.

מוקד שירות טלפוני בוקינג (בעברית) – מספר בחו"ל – 44-20-3320-2739+.

שעות פעילות מוקד השירות הטלפוני של בוקינג Booking.com: המוקד פעיל 24/7.

בוקינג – Booking.com – שירות באמצעות אתר האינטרנט

ניתן לפנות לשירות הלקוחות של בוקינג באמצעות טופס ליצירת קשר באתר בוקינג – Booking.com – בקישור הזה. עוד כמה קישורים שיעזרו לכם:

 1. שליחה מחדש של אימייל אישור הזמנה
 2. התחברות לחשבון בוקינג
 3. שאלות בנושא ביטולים
 4. עזרה בנוגע לנגיף הקורונה

בוקינג – Booking.com – שירות באמצעות דואר אלקטרוני – email

כתובת הדואר האלקטרוני של מוקד שירות הלקוחות של בוקינג customer.service@booking.com.

מומלץ לשימוש בעיקר במקרים שאינם דחופים.

בוקינג – Booking.com – שירות עצמי

ניתן לבצע מגוון רחב של פעולות בשירות עצמי באתר בוקינג Booking.com, באמצעות איזור השירות העצמי – בקישור הזה.

מדריך על אתר בוקינג.קום באתר savey.

בקצרה על אתר בוקינג

חברת בוקינג היא חברת מלונות ונסיעות דיגיטליות מהגדולות בעולם. החברה אשר נוסדה בשנת 1996, מציעה מעל ל-28 מיליון חדרי אירוח בכל רחבי העולם. דרך הפעולה של בוקינג מאפשרת ממשק נוח עבור המשתמש המגשר על הצורך לפנות למלון או ליחידת האירוח באופן ישיר, כך שכל ההתנהלות והליך ההזמנה מתבצעים אל מול חברת בוקינג. באמצעות האפליקציה, הזמינה בלא פחות מ-43 שפות שונות, ניתן לראות אילו יחידות אירוח פנויות, ולקבל את כל המידע הרלוונטי – מחיר, זמינות, ביקורות משתמשים, נתוני בטיחות, רמת נגישות ועוד.

החברה מעסיקה מעל ל-17,000 עובדים, והמטה הראשי שלה יושב באמסטרדם. הליך ההזמנה הוא פשוט ומהיר, ועל פי רוב מוצעים באתר בוקינג המחירים הנמוכים ביותר בשוק. בדרך זו מחזיקה בוקינג במונופול מסוים בכל הנוגע לשירותי הזמנת מלונות, מצב שגרר ביקורת מצד רשות התחרות האירופאית. רווחי החברה מורכבים בעיקר מעמלה הנלקחת מהמלון עבור כל הזמנה הנעשית באתר, אולם בנוסף מרוויחה החברה משותפויות ופעילויות צדדיות רחבות. בין הפעילויות השונות ניתן למנות למשל:

 • החל משנת 2014 החלה החברה בשיתוף פעולה עם מספר חברות טיסה, ליצירת חבילות טיסה ואירוח הכוללים כרטיסי טיסה ומקום לינה מאוחדים.
 • בשנים האחרונות נכנסה בוקינג לתחום השכרת הרכבים, כך שניתן להזמין דרך החברה רכבים בפריסה עולמית ממגוון רחב של חברות השכרת רכבים מוכרות כמו eurocar, sixt, avis, thrifty ועוד.
 • ניתן להזמין דרך בוקינג מגוון אטרקציות ובילויים ביעד הטיול. בדרך זו ניתן לראות בבהירות את כל מקומות הבילוי והאטרקציות ולהנות ממחירים נמוכים במיוחד, תוך קבלת מעטפת תמיכתית רחבה על ידי בוקינג שירות לקוחות.
 • כחלק מרצון החברה לתת מענה שלם ומקיף עד כמה שניתן בכל הנוגע לטיול של המשתמש, מאפשרת החברה להזמין דרכה הסעת מוניות לשדה התעופה. שירות זה מתחייב למחיר אחיד וקבוע מראש, והנהג מתעדכן בנוגע לזמן הטיסה, כך שבמידה וחל עיכוב בטיסה שלכם הנהג מקבל התראה על כך.

עם זאת, הפעילות הראשית והמרכזית של חברת בוקינג הייתה ונשארה בתחום המלונות ויחידות האירוח השונות, ובתחום זה מושקעים מירב המשאבים והפעילויות של החברה.

דרכים ליצור קשר עם בוקינג

את שירות הלקוחות של בוקינג ניתן להשיג במגוון דרכים, כפי שיוצג להלן:

 1. על מנת ליצור קשר עם בוקינג שירות לקוחות יש להתחבר לאזור האישי באתר או באפליקציה. לאחר ההתחברות תקבלו קוד סודי ומספר אישור הזמנה, אותם יש להציג לנציג שירות הלקוחות. עבור בוקינג שירות לקוחות ניתן להתקשר למספר: 03-3741783. בנוסף, ניתן להתקשר למספר הבינלאומי: +44-20-3320-2739. שימו לב ששני המספרים מאפשרים שירות בשפה העברית, ושני המוקדים פעילים בכל שעות היממה ובכל ימי השבוע. את רשימת הסניפים המלאה ברחבי העולם ואת פרטי ההתקשרות ניתן למצוא בכתובת: https://www.booking.com/content/offices.he.html. בנוסף למספרים אלה ניתן לפנות ישירות למלון או למקום האירוח ולדבר אתו בטלפון בצורה ישירה. את מספר הטלפון ניתן לקבל בפרטי ההזמנה באזור האישי.
 2. את בוקינג שירות לקוחות ניתן להשיג באמצעות מייל אשר כתובתו: customer.service@booking.com.
 3. חברת בוקינג מחזיקה באתר נגיש ונוח, המאפשר קבלת עזרה בנושאים רבים ומגוונים. בנוסף, ניתן לתקשר עם החברה באמצעות האתר באזור האישי. לאחר ההזדהות וההתחברות ניתן לשלוח הודעה בנושאים שונים. כתובת האתר הינה: https://www.booking.com/customer-service.he.html.
 4. משרדי החברה עברו בשנת 2021 למגדלי עזריאלי טאון, בכתובת: תל אביב-יפו, דרך מנחם בגין 146, מיקוד – 6492103.

מה עוד כדאי לדעת על בוקינג?

האם אוכל לבטל את ההזמנה שלי, ואם כן כמה זה יעלה?

כל מלון או מוסד אירוח קובע את תנאי ההזמנה והביטול שלו באופן עצמאי, כך שלא ניתן לענות על שאלה זו בצורה גורפת. עם זאת, לעיתים קרובות מאפשרים המלונות לבטל את ההזמנה עד טווח של 24 שעות ממועד ההזמנה, ללא דמי ביטול. לקבלת מידע מדויק יותר יש לעיין בפרטי ההזמנה ולבדוק את תנאי הביטול, ואת גובה דמי הביטול במידה ויש. שימו לב שלאחר ביטול ההזמנה יישלח אליכם מייל לתיבת הדואר שהזנתם המאשר את ביטול ההזמנה.

אני אדם נכה. כיצד אוכל לוודא שהחדר שלי נגיש?

בעת ההזמנה ניתן לסנן את תוצאות החיפוש תחת הכותרת "מתקנים", וסימון "מתקנים לאורחים עם קשיי נגישות". בצורה זו ניתן לבחור מקומות נגישים בלבד. בנוסף, לאחר אישור ההזמנה, מומלץ לפנות למלון ולוודא אתו שהחדר שהזמנתן אכן נגיש בצורה מלאה, אם כי לא אמורות להיות בעיות בשלב זה.

איך אפשר לדעת פרטים על המלון בו הזמנתי חדר?

בפרטי ההזמנה ניתן לראות את כל הפרטים הנוגעים ליחידת האירוח אותה הזמנתם. בין הדברים שניתן לראות אפשר למנות למשל: אביזרי נוחות (שולחן כתיבה, שטיח, בידוד מרעשים וכדו'), אביזרי מקלחת (מייבש שיער, אמבטיה\מקלחת, שמפו, מגבות וכדו'), אביזרי מדיה (טלוויזיה עם ערוצים, טלפון וכדו'), אביזרי בטיחות (גלאי אש, גלאי פד"ח וכדו') שירותי הסעה, מקומות חנייה ועוד. לקבלת פרטים נוספים ניתן ליצור קשר ישירות עם המלון בו אתם עתידים להתארח.

כיצד אדע שההזמנה שלי התקבלה?

לאחר סיום ההזמנה, יישלח אליכם מייל לתיבת הדואר שמוזנת במערכת בה נמצא אישור ההזמנה. על פי רוב נשלח האישור מספר דקות לאחר סיום ההזמנה, אם כי לעיתים ישנם עיכובים. מספר ימים לפני מועד ההזמנה יישלח אליכם העתק נוסף של אישור ההזמנה. במקביל, ניתן למצוא את אישור ההזמנה באזור האישי באתר בוקינג או באפליקציה תחת פרטי ההזמנה.

כדאי לזכור על בוקינג

בוקינג היא חברה ותיקה ואמינה, אשר זכתה לאמון גדול מצד המשתמשים הרבים במהלך השנים. שירות הלקוחות הזמין והנגיש שלה מבטיח שכל המשתמשים וכל הלקוחות יזכו לתמורה הולמת עבור התשלום הכספי שלהם. הדרך הטובה ביותר ליצירת קשר היא באמצעות האזור האישי באפליקציה – בין אם באמצעות שליחת טופס מקוון ובין אם בשיחת טלפון במקרים מעט יותר דחופים.

צילום מסך של שירות לקוחות בוקינג - Booking.com

בוקינג Bookingcom טופס יצירת קשר צילום מסך
בוקינג Bookingcom טופס יצירת קשר צילום מסך

מה לקוחות שואלים על בוקינג - Booking.com?

פרסמנו עבורכם את הטלפון ליצירת קשר עם מוקד שירות הלקוחות של החברה בעמוד למעלה, ליחצו על מספר הטלפון לשיחה ישירה.

אם אתם מעוניינים להשאיר חוות דעת על שירות הלקוחות או המוצר, או חווית הקניה מהחברה אתם מוזמנים לגלול למטה ולרשום את תגובתכם לשאר הגולשים באתר.

לא, אנחנו לא האתר הרשמי של בוקינג – Booking.com אלא אנחנו אתר שמאגד פרטי יצירת קשר עם חברות שונות מרחבי הרשת. בנוסף אנו משתדלים תמיד לקשר לאתר הרשמי של החברה עצמה.
ניתן לשלוח אלינו מייל ישיר בעמוד צור קשר עם הפרטים השגויים והפרטים הנכונים ליצירת קשר עם בוקינג – Booking.com ואנחנו נדאג לתקן את הפרטים האלו בהקדם האפשרי.
שירות לקוחות בוקינג - Booking.com

חברות נוספות שמציעות שירות לקוחות:

4 תגובות

 1. האם אני חייב לשלם בבית מלון במטבע מקומי

 2. שלום אני צריך שיחזור אליי מישהו באופן דחוף השירות שלכם הוא לא טוב אתמול חיכיתי חמש שעות בלובי המלון אחרי הויכוחים וכול הטלפונים והאימייל שילמתי מזומן אני דורש קודם כול שמישהו ידבר איתי דבר שני החזר כספי מלא ופיצוי יש לי את הכל מצולם ומוקלט לא ייתכן שאתם גובים כסף וההזמנה לא במערכת בנוסף נציגה שלכם ניתקה (סגרה) לי את הטלפון בפנים אבקש נציג דובר עברית בעל סמכות (מנהל)
  טלפון ארה"ב 9545083058

  Hello, I need someone to get back to me urgently. Your service is not good. Yesterday I waited five hours in the hotel lobby after the arguments and all the phone calls and emails. I paid in cash. First of all, I demand that someone talk to me. Second, a full refund and compensation. I have everything filmed and recorded. And the order is not in the system. In addition, your representative hung up (closed) my phone inside. I will ask for an authorized Hebrew-speaking representative (manager)

  9545083058

 3. שלום,
  כתובת המייל שלכם כבר אינה בשימושכם.
  אני מעוניין לפנות בנוגע לתקלות שהיו בהזמנות שלנו ואבקש כתובת מייל עדכנית של שירות לקוחות בעברית.
  תודה!
  גל לברטוב
  gal.levertov33@gmail.com

  1. שלום
   המקום שהזמנתי לא היה תקין .
   סכמתי איתכם על החזר תשלום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קטגוריות שירות לקוחות
דילוג לתוכן