שירות לקוחות המקורי

פרטים מלאים, כל החברות.

כרטיס אשראי לייף סטייל – Life Style טלפון – שירות לקוחות

שירות לקוחות » כרטיסי אשראי » כרטיס אשראי לייף סטייל – Life Style טלפון – שירות לקוחות
כרטיס אשראי מועדון לייף סטייל

שירות הלקוחות ללקוחות כרטיס אשראי לייף סטייל של סופר-פארם – כל הפרטים המעודכנים והדרכים ליצירת קשר, לשימושכם.

חשוב לדעת שכרטיס אשראי לייף סטייל מונפק על ידי חברת ישראכרט, כך שהשירות ללקוחות כרטיס אשראי לייף סטייל ניתן על ידי מוקד שירות הלקוחות של ישראכרט.

כרטיס אשראי LifeStyle הינו כרטיס האשראי של מועדון לקוחות סופר פארם, המעניק ללקוחות מחזיקי הכרטיס מגוון של מבצעים, הטבות, קופוני הנחה ועוד.

ההטבות למחזיקי כרטיס אשראי לייף סטייל כוללות הטבות וצבירת הנחות בסניפי סופר פארם וברשתות ובתי עסק מובילים נוספים ובהם: מקדונלד'ס, סטימצקי, איסתא ועוד.

בנוסף, עורך מועדון לייף סטייל ימי מכירה בלעדיים לחברי המועדון.

בחרו אמצעי ליצירת קשר:

כרטיס אשראי Life Style – טלפון

מוקד שירות טלפוני כרטיס אשראי לייף סטייל – 09-9725151.

  • ימים א'-ה' בין השעות 08:30-19:00
  • ימי שישי 08:30-14:00.

פקס – 09-9725069

במקרה של אובדן או גניבת כרטיס – 03-6364400.

שעות פעילות מוקד טלפוני לאובדן או גניבת כרטיס: 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

תשלום חוב – 03-6364554.

שעות פעילות מוקד טלפוני לתשלום חוב: ימים א' – ה' בין השעות: 9:00-16:00. בימי ו' המוקד סגור.

קבלת הלוואות ומוצרי אשראי – 6660*

שעות פעילות מוקד טלפוני לקבלת הלוואות ומוצרי אשראי: ימים: א'-ה' 08:00-18:00. בימי ו' המוקד סגור.

כרטיס אשראי לייף סטייל – שירות באמצעות אתר האינטרנט

ניתן לפנות לשירות פניות הציבור של כרטיס אשראי לייף סטייל באמצעות אתר האינטרנט – בקישור הזה.

כרטיס אשראי לייף סטייל – שירות לקוחות באמצעות דואר אלקטרוני – email

כתובת הדואר האלקטרוני של מוקד שירות הלקוחות של כרטיס אשראי לייף סטייל –
 contactus-prod@Super-Pharm.co.il.

הפנייה באמצעות המייל לשירות לקוחות כרטיס אשראי לייף סטייל מומלצת לשימוש בעיקר במקרים שאינם דחופים.

כרטיס אשראי לייף סטייל – Life Style – פניות הציבור

כתובת למשלוח מכתבים: אריה שנקר 16, הרצליה 46735.

בקצרה על כרטיס אשראי לייף סטייל

כרטיס אשראי לייף סטייל הינו כרטיס השייך למועדון המוכר של סופר- פארם, מועדון לייף סטייל ומונה כיום כחצי מיליון לקוחות בכל רחבי הארץ. המועדון הוקם ב1998 והיה למועדון הלקוחות הראשון בישראל. לקוחות בעלי כרטיס האשראי לייף סטייל יכולים להנות ממגוון רחב של אירועים, הטבות והצעות מפתות במיוחד. כל לקוח מקבל לפתחו בתחילת כל חודש עלון מלא בהנחות ומבצעים בחנויות מובילות כסטימצקי, מקדונלד'ס וכן הלאה. יתר על כן, הלקוחות ייהנו מימי מכירה בלעדיים, הצעות ביטוח והלוואות בנוסף להנחות וההטבות שבשגרה.

למועדון כיום שני סוגי כרטיסים מרכזיים: 1. לייף סטייל ישראכרט, הפוטר מדמי כרטיס למשך שנה מיום הנפקתו. הכרטיס, מתקבל בבתי עסק בארץ ובמיליוני בתי עסק בינלאומיים. כרטיס זה יספק עבורכם מגוון שירותים כשחזור קוד סודי, הודעות חיוב, הוראות קבע וכן הלאה באופן דיגיטלי כך שלא תצטרכו להמתין לנציג שירות שיתפנה עבורכם. 2. לייף סטייל אמריקן אקספרס, המעניק בונוס על רכישות במסגרת של 1,500 ₪. הבונוסים מעניקים הטבות לקולנוע ארוחות בוקר, הופעות בארץ ובחו"ל וכן הלאה.

לכרטיס אשראי לייף סטייל שירות לקוחות מספר יתרונות, אותם תמצאו להלן: במהלך החגים, תקופה בה הלחץ הכלכלי גובר לאור הקניות המרובות וההוצאות הכרוכות בכך, קיימת אופציה להשתמש בהטבת העברת היתרות ותקצוב יעיל. העברת יתרות מכרטיס אחד למשנהו יכולה לסייע לכם לעשות שימוש בכרטיס כשתצטרכו אותו במיוחד. כמובן, לפני ההעברה כדאי לבדוק את גובה עמלת העברת יתרה. במקרה של הונאה, כאשר אתם רואים חיובים חשודים אצלכם בחשבון, אתם יכולים לדווח לספק כרטיס האשראי (דרך הטלפון של כרטיס אשראי לייף סטייל שירות לקוחות שלמטה) על ההונאה. דיווח כזה, יאפשר להעביר את הטיפול לשירות הלקוחות כרטיס אשראי לייף סטייל שיחקור את החיובים וידחה אותם.

כרטיס אשראי לייף סטייל טלפון שירות לקוחות:

במידה ואתם מעוניינים ליצור קשר טלפוני עם שירות הלקוחות, תוכלו לעשות זאת דרך מספר הטלפון של כרטיס אשראי לייף סטייל: 077-8885151. המוקד זמין עבורכם בימים א'-ה' בין השעות 19:00 – 08:30, ובימי שישי בין 12:00 – 09:00. כמו כן, תוכלו למצוא מספרים נוספים למקרים פרטיקולריים יותר. כך למשל במקרה של אובדן או גניבת כרטיס תוכלו לפנות למוקד טלפוני לאובדן או גניבת כרטיס במספר: 03-6364400. השירות ניתן 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע. במידה ואתם מעוניינים לשלם חוב, עומדת בפניכם האפשרות להתקשר למספר: 03-6364400, בין השעות 16:00 – 09:00 בימים א'- ה'. לבסוף, אם ברצונכם לקבל הלוואה או מוצרי אשראי, התקשרו למספר: 6660*. שעות הפעילות של המוקד יהיה 08:00-18:00 בימים א'-ה'. כרטיס אשראי לייף סטייל טלפון הוא הנתיב עבורכם אם אתם מחפשים מענה אנושי.

יצירת קשר עם כרטיס אשראי לייף סטייל באתר ובמייל:

אם אינכם מעוניינים ליצור קשר טלפוני עם כרטיס אשראי לייף סטייל שירות לקוחות, עומדות בפניכם מספר אפשרויות; דרך אתר האינטרנט תוכלו לקבל שירות באמצעות פניות הציבור, דרך הכתובת: https://shop.super-pharm.co.il/contactus . כמו כן, לשירות הלקוחות של כרטיס האשראי של לייף סטייל כתובת דואר אלקטרונית, דרכה מומלץ להגיש פניות שאינן דחופות: contactus-prod@Super-Pharm.co.il.

שאלות ותשובות של לקוחות לייף סטייל:

האם כרטיס אשראי לייף סטייל טלפון מזכה בתגמולים לכבוד החגים?

גם בעונת החגים, כרטיס אשראי לייף סטייל ממשיך לסייע לכם. כולנו יודעים שבתקופת החגים ההוצאות הן מרובות והנטל הכלכלי כבד. לכן חברת לייף סטייל דאגה לספק פתרונות יצירתיים במטרה להקל על הלקוחות שלה בעונה זו. לפיכך עומדים בפניכם מספר אפשרויות: 1. ניתן לקבל תגמולים החזר כספי- דרך "כרטיס אשראי בהחזר כספי" תוכלו לקבל חזרה אחוז על כל שקל שהוצאתם בהתאם לרכישות שבצעתם. לרוב ההחזר האמור ניתן בהתאם לקטגוריות ככרטיס מתנה וכן הלאה, אולם ככלל הוא תלוי בספק כרטיס האשראי. אף קיימים ספקים המאפשרים הפקדת המזומנים חזרה לחשבון הבנק. אין ספק שיש בפתרונות אלו בכדי לסייע משמעותית ללקוחות לחסוך כסף, גם בתקופות עמוסות יותר כתקופת החגים.

האם כדאי הצטייד בכרטיס אשראי לייף סטייל בטיול לחוץ לארץ?

ככלל, כרטיס לייף סטייל הוא הכרטיס האולטימטיבי לטיול בחוץ לארץ, לאור ההטבות שהוא מעניק במיליוני בתי עסק בעולם. בנוסף לכך, תמיד כדאי להצטייד בכרטיס אשראי בחו"ל מכמה סיבות:

ככלל, מזומן הוא צורת התשלום המועדפת ביותר בעת טיול בחו"ל, לכן כדאי להצטייד בכרטיס אשראי במטרה למשוך מזומנים בכספומט מידי פעם. מספר טיפים חשובים למשיכת מזומנים- אל תוציאו סכומים קטנים מידי שכן עצם המשיכה גובה דמי עמלה גבוהים, כך שמשיכות קטנות לעיתים תכופות עלולות לגרום לכם להוציא יותר כסף על עמלות.

ואולם, אל תוציאו סכומים גבוהים ידי, כידוע במדינה זרה הסיכויים להישדד כתיירים גבוהים יותר ולכן המלצתנו היא שלא למשוך יותר מידי מזומנים שיהוו הפסד משמעותי במידה וייגנבו. לכן, ההמלצה היא להוציא סכום סביר, שיאפשר לכם להתנייד, לקנות ולשלם עבור שלל הצרכים שלכם לימים הקרובים. טיפ חשוב נוסף יהיה למשוך מזומנים רק בכספומטים בעיר ולא בשדה התעופה.

כידוע שדות התעופה נוטים לגבות עמלה גבוהה יותר בגין כל משיכה. במידה ואתם צריכים כסף למונית שתביא אתכם למקום שהזמנתם, מומלץ לבקש מנהג המונית שיעצור לכם בכספומט בדרך. לרוב, הנהגים של שדות התעופה רגילים לבקשות מעיין אלו ולכן יידעו להביא אתכם לכספומט שגובה מחיר עמלה סביר. טיפ אחרון יהיה, לדאוג להביא אתכם יותר מכרטיס אחד, אין לדעת אם כרטיס אחד ייאבד או ייגנב. במצב כזה, יעמוד לרשותכם כרטיס אשראי נוסף בכדי שלא תישארו תקועים בחו"ל ללא אפשרות לשלם על עצמכם.

מה לקוחות שואלים על כרטיס אשראי לייף סטייל - Life Style?

פרסמנו עבורכם את הטלפון ליצירת קשר עם מוקד שירות הלקוחות של החברה בעמוד למעלה, ליחצו על מספר הטלפון לשיחה ישירה.

אם אתם מעוניינים להשאיר חוות דעת על שירות הלקוחות או המוצר, או חווית הקניה מהחברה אתם מוזמנים לגלול למטה ולרשום את תגובתכם לשאר הגולשים באתר.

לא, אנחנו לא האתר הרשמי של כרטיס אשראי לייף סטייל – Life Style אלא אנחנו אתר שמאגד פרטי יצירת קשר עם חברות שונות מרחבי הרשת. בנוסף אנו משתדלים תמיד לקשר לאתר הרשמי של החברה עצמה.
ניתן לשלוח אלינו מייל ישיר בעמוד צור קשר עם הפרטים השגויים והפרטים הנכונים ליצירת קשר עם כרטיס אשראי לייף סטייל – Life Style ואנחנו נדאג לתקן את הפרטים האלו בהקדם האפשרי.

חברות נוספות שמציעות שירות לקוחות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קטגוריות שירות לקוחות
דילוג לתוכן