שירות לקוחות המקורי

פרטים מלאים, כל החברות.

SHEIN – שיין טלפון – שירות לקוחות

שירות לקוחות » אופנה » SHEIN – שיין טלפון – שירות לקוחות
shein logo שיין לוגו

שירות הלקוחות של אתר האופנה SHEIN – כל הפרטים המעודכנים והדרכים ליצירת קשר עם שירות לקוחות SHEIN, לשימושכם.

SHEIN (צריך לבטא 'שיאין', למרות שבישראל נהוג לכנות את החברה 'שיין') הוא אתר אופנה פופולרי מאוד בישראל ובעולם, אשר הפך בשנים האחרונות להיות אחד מאתרי האופנה המהירה המובילים בעולם.

באתר SHEIN ניתן למצוא מגוון גדול של פריטי אופנת נשים מעוצבים במחירים זולים, לצד ביגוד ילדים, אופנת גברים ואפילו מוצרי ביוטי וטיפוח.

כמו אתרים מובילים אחרים, גם שירות הלקוחות של SHEIN מתבסס בעיקר על אמצעים דיגיטליים, ומחייב לעתים סבלנות מצד לקוחות האתר עד לקבלת המענה המבוקש.

שימו לב:

בחרו אמצעי ליצירת קשר:

SHEIN – שיין – שירות עצמי באתר האינטרנט

שאלות ותשובות נפוצות, בירור הזמנות/משלוחים והחזרות באמצעות אתר האינטרנט – בקישור הזה.

SHEIN – שיין – שירות לקוחות – טלפון

לא פורסם מספר טלפון ליצירת קשר עם שירות לקוחות SHEIN (שיין/שיאין)

SHEIN – שיין – שירות לקוחות – דואר אלקטרוני – email

כתובת הדואר האלקטרוני של מוקד שירות הלקוחות service@shein.com.

SHEIN – שיין – שירות לקוחות – צ'אט עם נציג

לקבלת שירות לקוחות SHEIN באמצעות צ'אט באתר החברה – לחצו כאן.

בקצרה על שיין (Shein)

אם עד לפני שנים ספורות המוקד המרכזי של חנויות היה בחנויות עצמן, הרי שבשנים האחרונות המוקד עובר לחנויות מקוונות אינטרנטיות. כשמדובר על חנויות בגדים, ההבדל דרמטי במיוחד: במקום לנסוע אל החנות, להגיע אליה, למדוד בגד – בגד, לשנות מידות ולבחון את גזרות הבגדים וכיצד הן 'עומדות' על כל מודד או מודדת, עברו החנויות למוקדים ברשת.

כדי למצוא פתרון ליכולת להבין את התאמתן של המידות, האתרים מציינים את מידות הבגדים ומצלמים כיצד נראים הבגדים על דוגמנית החנות מזוויות שונות. בחלק מהאתרים, מידות הבגדים – לצד המידות הרגילות S, M, L  וכן הלאה – מופיעות גם בסנטימטרים, מה שמקל על היכולת לאמוד את התאמת הבגד לגוף המזמין.

חברת shein מחזיקה אתר אינטרנטי של בגדים בכל העולם. הפריטים שמציעה shein הם רבים ומגוונים: בגדי נשים, דוגמת חצאיות, חולצות, ג'קטים, גרביונים, פיג'מות ועוד; בגדי גברים דוגמת בגדי ספורט, חולצות, ג'ינסים, סטים, טופים, מידות רחבות יותר ועוד; בגדים במידות גדולות; פיג'מות לאדם יחיד ופיג'מות זוגיות; בגדי קיץ ובגדי ים; ואפילו מוצרים משלימים אחרים, דוגמת מוצרי איפור וטיפוח.

Shein מתאפיינת במחירים זולים ונוחים לכל כיס, במגוון עצום של בגדים לבחירה ובמשלוחים שמגיעים במהירות מספקת ליעדם. Shein גם מציגה, לצד כל בגד ובהתאם לכל מידה, את אורכו ורוחבו בסנטימטרים. בנוסף, חברת Shein מחזיקה מחסנים במדינות רבות המאפשרים החזרה מהירה של פריטים למחסן. שלל היתרונות הללו גורמים לכך שרכישה מקוונת באתר האינטרנט של shein הולך ונהיה אטרקטיבי, נפוץ ונוח ביותר.

יצירת קשר עם שירות לקוחות shein

ככל שמתעוררות שאלות או צורך ביצירת קשר מול שירות לקוחות shein, ישנם כמה אפיקים שניתן לפנות באמצעותם:

 1. רובוט שירות הלקוחות של חברת shein: באתר החברה: https://il.shein.com/robot. הרובוט מציג מענה לשאלות נפוצות וכן מאפשר יצירת קשר באמצעות נציג הצ'אט. חשוב לדעת ששירות הלקוחות שניתן ע"י הרובוט נתון למשתמשים רשומים בלבד. כמו כן, ניתן לצפות בחשבון האישי בארכיון שירות הלקוחות עד 6 חודשים אחורה. ככל שמדובר בשאלות הנפוצות, התשובות יגיעו מיד; ככל שמדבור בפניה אחרת לנציג השירות בצ'אט, התשובות יגיעו תוך עשרים וארבע שעות לכל היותר.
 2. צ'אט בפייסבוק: בדף הפייסבוק של החברה, המופיע תחת השם SHEIN 'הלבשה (מותג) * SHEINOFFICIAL@', ניתן לפנות באמצעות שליחת הודעה בצ'אט הפייסבוק, כאשר מובטח מענה תוך 24 שעות. השירות יכול להינתן לחלופין גם במסנג'ר.
 3. הודעה באינסטגרם- בעמוד האינסטגרם של החברה, המופיע תחת השם SHEIN 'sheinofficial', ניתן לשלוח הודעה ויתקבל מענה בהקדם. חשוב לשים לב שכדי לשלוח הודעה באמצעות האינסטגרם, יש להיכנס דרך המשתמש האישי.
 4. מייל- כתובת המייל של shein היא service@shein.com וניתן לשלוח באמצעותו שאלות שונות לשירות הלקוחות.
 5. טלפון shein- הואיל וshein היא חנות אינטרנטית, אין בנמצא טלפון shein. עם זאת, כחלופה עבור טלפון shein ניתן ליצור קשר בכל האפיקים האחרים.
 6. אפליקציית shein- ישנן אפליקציות לshein: הן אפליקציות שמותאמות למכשירי אנדרואיד והן למכשירים מבית apple.

פרטים נוספים על shein

לכל הרחבה ולחיפוש פרטים נוספים אודות shein, שירותיה והמוצרים הרבים שהיא מציעה (למעט טלפון shein), ניתן להסתכל במקומות הבאים:

שאלות ותשובות על שירות לקוחות shein

שאלה: האם חובה למסור פרטים אישיים כדי לפתוח חשבון בshein?

תשובה: אם מי שרוצה לפתוח חשבון בshein מחזיק בחשבון ג'ימייל או פייסבוק, ניתן באמצעותם לפתוח חשבון אישי ואין צורך במסירת פרטים נוספים. הואיל ורוב האנשים מחזיקים בחשבון כזה, לרוב אין צורך במסירת פרטים אחרים.

שאלה: האם ניתן להוסיף או להוריד פריטים מהזמנה שבוצעה באתר של shein?

תשובה: ניתן לערוך את ההזמנה ולהוסיף או להוריד פריטים כל עוד לא בוצע המשלוח. לאחר שהמשלוח יצא לדרכו, לא ניתן יהיה להוסיף או להוריד פריטים נוספים.

שאלה: מה ניתן לעשות במקרה שבו לא מרוצים מהבגדים שהתקבלו במשלוח שבוצע?

תשובה: במקרה שבו ההזמנה לא הגיעה לשביעות רצונו של הקונה, אם בשל בעיה במידות ואם בשל בעיות אחרות, ניתן להחזיר את הבגד תוך 60 יום מיום קבלתו. ההחזרה תתבצע באופן הבא:

 • יש למצוא את מספר המק"ט של הבגד המדובר;
 • יש ליצור קשר עם נציג מחברת shein באמצעות השירות האינטרנטי;
 • בתשובה, תישלח כתובת להחזרת המוצר.

עם זאת, חשוב לציין שדמי המשלוח לא יושבו למחזיר המשלוח.

שאלה: כיצד ניתן לבצע מעקב אחרי הזמנות שבוצעו באתר האינטרנט של shein?

תשובה: את המעקב אחר ההזמנות ניתן לבצע באופן הבא:

 1. יש להיכנס לחשבון האישי באתר shein;
 2. לאחר מכן, יש לעבור ל'הזמנות שלי' המופיעות בחשבון;
 3. לבסוף, ניתן לבחון את ההזמנות שנעשו ואת מצבן.

טיפ שכדאי לדעת לפני שקונים משיין

כאשר פותחים חשבון ראשוני באתר shein, ניתנים במתנה קופונים של עד 20%. לכן, גם אם יש התלבטות אם להצטרף בהזמנה שנעשית מshein לחשבון אחר, יתכן שכדאי בכל זאת לפתוח חשבון אישי כדי להנות מההטבות המוצעות.

מה לקוחות שואלים על SHEIN - שיין?

פרסמנו עבורכם את הטלפון ליצירת קשר עם מוקד שירות הלקוחות של החברה בעמוד למעלה, ליחצו על מספר הטלפון לשיחה ישירה.

אם אתם מעוניינים להשאיר חוות דעת על שירות הלקוחות או המוצר, או חווית הקניה מהחברה אתם מוזמנים לגלול למטה ולרשום את תגובתכם לשאר הגולשים באתר.

לא, אנחנו לא האתר הרשמי של SHEIN – שיין אלא אנחנו אתר שמאגד פרטי יצירת קשר עם חברות שונות מרחבי הרשת. בנוסף אנו משתדלים תמיד לקשר לאתר הרשמי של החברה עצמה.
ניתן לשלוח אלינו מייל ישיר בעמוד צור קשר עם הפרטים השגויים והפרטים הנכונים ליצירת קשר עם SHEIN – שיין ואנחנו נדאג לתקן את הפרטים האלו בהקדם האפשרי.

חברות נוספות שמציעות שירות לקוחות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קטגוריות שירות לקוחות
דילוג לתוכן