שירות לקוחות המקורי

פרטים מלאים, כל החברות.

איביי – eBay טלפון – שירות לקוחות

שירות לקוחות » מוצרי חשמל » איביי – eBay טלפון – שירות לקוחות
נערך בתאריך

שירות הלקוחות של אתר הקניות איביי – eBay – כל הפרטים המעודכנים והדרכים ליצירת קשר עם שירות לקוחות איביי – eBay, לשימושכם.

בחרו אמצעי ליצירת קשר:

איביי – eBay – טלפון

מוקד שירות טלפוני: 866-492-3229

שימו לב: על מנת ליצור קשר בצורה טלפונית עם איביי יש להיכנס לקישור הזה.

בקישור יינתן לכם קוד אישי שתצטרכו להקיש בעת החיוג.

איביי – eBay – שירות לקוחות אתר האינטרנט

לשירות עצמי באתר איביי (ebay), שאלות ותשובות נפוצות, ניתן להיעזר בקישור הזה.

איביי – eBay – שירות לקוחות דואר אלקטרוני – email

ליצירת קשר באמצעות דואר אלקטרוני ניתן בנוסף למלא פרטי פנייה בקישור הזה.

מומלץ לשימוש בעיקר במקרים שאינם דחופים.

איביי – eBay – פייסבוק מסנג'ר

לקבלת שירות לקוחות באמצעות עמוד הפייסבוק: בקישור הזה.

לקבלת שירות לקוחות באמצעות פייסבוק מסנג'ר: בקישור הזה.

איביי – eBay – כתובת למשלוח דואר

כתובת למשלוח מכתבים: eBay Inc. 2145 Hamilton Avenue San Jose, California 95125

פרטים על איביי

חברת איביי מפעילה אתר למכירות דרך האינטרנט. אתר חברת איביי הוא שוק עולמי מקוון, פלטפורמה למסחר לאנשים פרטיים ועסקים קטנים עד בינוניים. המוכרים דרך איביי יכולים להיות גם בעלים של אתר עצמאי וחנויות פיזיות, שעושים שימוש באתר איביי כפלטפורמה להגברת חשיפה ומכירות של המוצרים שלהם.

אתר איביי נוסד בשנת 1995, וכיום רשומים באתר מעל מאתיים וחמישים מיליון משתמשים בכל רחבי העולם, ובכל יום מוצעים למכירה באתר עשרות מיליוני פריטים. אתר איביי אינו מתמחה בתחום זה או אחר, וניתן למצוא בו מגוון רחב מאוד של מוצרים, פריטים ושירותים, כמו למשל ביגוד, ספרים, מכוניות, תכשיטים, מוצרי חשמל, פריטי אספנות, ועוד.

ניתן למכור ולרכוש דרך האתר מוצרים במחיר קבוע מראש, או בשיטת המכירה הפומבית, כך שהאתר מאפשר מסחר בכל סוגי המוצרים (גם פריטים בייצור מסחרי וגם פריטים נדירים כמו למשל פרטי אספנות).

איך תקנו מוצרים דרך אתר איביי

מלבד תשלום בעזרת כרטיס אשראי, אתר איביי מציע לקונים ולמוכרים לעשות שימוש בשירותי תשלום מקוון דרך אתר חברת PayPal. התשלום עבור המוצרים שאתם רוכשים באתר נעשה מראש, לפני קבלת המוצר. לכן, אתר איביי מסתמך על מערכת מוניטין קפדנית. כל קונה מתבקש לדרג את המוכרים באתר על ידי הענקת משוב (גם מספרי וגם מילולי). כך, המשובים מהווים דירוג לאמינות הצדדים. על ידי השקיפות שמייצרת חברת איביי מתאפשרת הרתעת סוחרים מפוקפקים ומערכת מסחר בטוחה ואמינה יותר.

איך תמכרו את מוצריכם דרך אתר איביי

על מנת למכור פריטים דרך אתר איביי תצטרכו קודם כל לפתוח חשבון באתר האינטרנט. בכתובת www.ebay.com, לחצו על לשונית 'selling', ואז על כפתור 'Create account' ומלאו את טופס ההרשמה. אתם יכולים להירשם כמוכר פרטי, או ליצור חשבון עבור חברה או ישות משפטית.

על מנת לקבל תשלום ממכירותיכם באתר, עליכם ליצור חשבון גם ב-Payoneer ולחבר אותו לחשבון המשתמש שלכם באתר איביי. בכדי להירשם לשירות כאדם פרטי תצטרכו העתק תעודה מזהה ואימות כתובת מגורים. על מנת ליצור חשבון לחברה, תצטרכו את המסמכים המאשרים של החברה, אימות כתובת החברה, פרטים אישיים של נציג רשמי של החברה, ייפוי כוח, העתק תעודה מזהה, פרטים אישיים של כל המוטבים הסופיים והעתק תעודה מזהה שלהם, וכן פרטים אישיים של מנהל או שותף בחברה.

השלב האחרון של הליך ההרשמה הוא להוסיף לחשבון האישי פרטי כרטיס אשראי. כרטיס האשראי שלכם יידרש בעתיד למקרים של תשלום עמלות, כיסוי חוסר כספי בחשבון, החזרי תשלומים לקונה במקרה של תלונות או מחלוקות וכדומה.

בשלב פתיחת החנות, תצטרכו לבחור את סוג החנות שתרצו לפתוח. חברת איביי מציעה חמישה סוגים של חבילת חנות – מתחיל, בסיסי, פרימיום, עוגן וארגון. ניתן לבחור באפשרות של מינוי חודשי (המתחדש באופן אוטומטי מידי חודש), או במינוי שנתי (המתחדש באופן אוטומטי מידי שנה). את טבלת המחירים תוכלו למצוא באתר www.export.ebay.com.

בנוסף על העלות החודשית שתשלמו עבור החזקת החנות באתר איביי, קיימת גם 'עמלת העלאה', כלומר עמלה עבור כל אחד מן המוצרים הנמכרים דרך האתר. בנוסף לכך, קיימת גם 'עמלת מכירה', כלומר אחוז מסוים מסכום המכירה הכולל של המוצרים בכל חודש. שימו לב כי ההכנסות וכן התשלומים המתבצעים דרך האתר יהיו כולם בדולרים.

איביי שירות לקוחות – כל הדרכים ליצור קשר

 1. על מנת ליצור קשר עם שירות הלקוחות של איביי במוקד הטלפוני, תוכלו להתקשר למספר טלפון איביי 8665403229 1+. המוקד הטלפוני של איביי שירות לקוחות זמין בשפה האנגלית 24/7. בנוסף, תוכלו ליצור קשר עם שירות הלקוחות גם במספר טלפון איביי 9619253 866 1+. אם תהיו מעוניינים לשלוח מכתב למשרדי החברה, תוכלו לשלוח אותו לכתובת 2145 Hamilton Avenue San Jose, California 95125, USA.
 2. בנוסף, תוכלו להתחבר לשירות הלקוחות של חברת איביי דרך הכתובת www.ebay.com. באתר תוכלו ללחוץ על כפתור 'Help & Contact' על מנת להיכנס לאזור העזרה. שם תוכלו למצוא מידע במגוון נושאים הקשורים באיביי כמו החזרים כספיים, משלוחים ומעקב אחר משלוחים, מידע לקונים, מידע למוכרים ועוד. במקרה בו לא תוכלו למצוא מענה דרך אזור העזרה, תוכלו ללחוץ על כפתור 'Contact us' ולמלא פנייה מקוונת באתר.
 3. באפשרותכם גם להתחבר בפייסבוק לדף הפייסבוק של איביי בשם eBay, דרכו תוכלו לשלוח הודעה לנציג שירות של החברה במסנג'ר של פייסבוק.

שאלות על שירות לקוחות איביי

איך אני יוצר קשר טלפוני עם איביי שירות לקוחות?

על מנת לדבר עם איביי שירות לקוחות, תוכלו להתקשר למספר טלפון איביי 8665403229 1+

איך אני יכול להשאיר חוות דעת על מוצר שרכשתי דרך איביי?

על מנת להשאיר תגובה או חוות דעת על מוצר, אתם יכולים להתחבר לאתר האינטרנט של איביי ולהיכנס לדף המוצר שרכשתם. בדף תוכלו לגלול מטה, שם יופיעו לכם חלונות התגובות ותוכלו להשאיר תגובה משל עצמכם למוצר, לחוויית הקנייה או לשירות הלקוחות שקיבלתם.

איך אני יכול לשלם על מוצר שאני מעוניין לרכוש דרך אתר חברת איביי?

חברת איביי מציעה לקונים דרך אתר האינטרנט שלה לשלם באמצעות כרטיס אשראי, או לעשות שימוש בשירותי תשלום מקוון ומאובטח של חברת PayPal.

איך אני יכול לדווח על חשד להונאה דרך אתר איביי?

במקרה של חשד להונאה, תוכלו ליצור קשר עם איביי טלפון 6431607 866 1+.

טיפ על שירות לקוחות איביי

על מנת לקבל את המענה האיכותי והיעיל ביותר מחברת איביי, נמליץ כי תנסו קודם כל למצוא את המענה לשאלותיכם דרך אתר האינטרנט. באמצעות עיון באזור העזרה תוכלו למצוא מענה לשאלותיכם מבלי להזדקק לפנות לנציג שירות ולהמתין למענה.

צילום מסך של שירות לקוחות איביי - eBay

איביי eBay טופס יצירת קשר צילום מסך
איביי eBay טופס יצירת קשר צילום מסך

מה לקוחות שואלים על איביי - eBay?

פרסמנו עבורכם את הטלפון ליצירת קשר עם מוקד שירות הלקוחות של החברה בעמוד למעלה, ליחצו על מספר הטלפון לשיחה ישירה.

אם אתם מעוניינים להשאיר חוות דעת על שירות הלקוחות או המוצר, או חווית הקניה מהחברה אתם מוזמנים לגלול למטה ולרשום את תגובתכם לשאר הגולשים באתר.

לא, אנחנו לא האתר הרשמי של איביי – eBay אלא אנחנו אתר שמאגד פרטי יצירת קשר עם חברות שונות מרחבי הרשת. בנוסף אנו משתדלים תמיד לקשר לאתר הרשמי של החברה עצמה.
ניתן לשלוח אלינו מייל ישיר בעמוד צור קשר עם הפרטים השגויים והפרטים הנכונים ליצירת קשר עם איביי – eBay ואנחנו נדאג לתקן את הפרטים האלו בהקדם האפשרי.
שירות לקוחות איביי - eBay

חברות נוספות שמציעות שירות לקוחות:

3 תגובות

 1. שלום,
  ב-25 במרץ רכשתי "120X N בקנה מידה 1:160 ALL Seating People Sitting Figures Passengers (6 תנוחות) AU Hot".
  מספר הזמנה 23-09858-45403.
  החבילה לא הגיעה. קיבלתי הודעה בדואר ב-11 במאי.
  אבל טופס ההודעה מתאריך 13 באפריל. בסניף הדואר הם לא יכולים לתת תשובה לגבי החבילה. הסברתי הכל למוכר, הוא טוען שקיבלתי את החבילה ולא מחזיר את הכסף.
  נא להתערב ולעזור.
  בכנות.
  רומן גרביץ'.
  050-4037100

 2. שלום לכולם –
  1. נרשמו אצלכם 2 חבילות שהתקבלו על ידי, לעדכנכם כי לא התקבלה כל הודעה כמקובל שאכן החבילות הגיעו לאיסוף עצמי, החבילות לא התקבלו –
  א. חבילה – EEUS 002733750 ILO.
  ב. חבילה – ESUS 151253051.
  2. אבקשכם לבדוק היכן החבילות ולדאוג לשלוח אותם אלי, או לדאוג להחזיר את כספי.
  בברכה
  אליהו אביקסיס אפיק
  נייד – 054-4445727
  דוא"ל – eliafik@gmail.com

 3. רכשו בכרטיס אשראי שלנו משהו באיביי איך אני יודעת מה רכשו למי פונים

  אורנה 0528438908

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

1039 - איביי - eBay לוגו
לוגו שירות לקוחות איביי - eBay
קטגוריות שירות לקוחות
דילוג לתוכן